Nauka gry na saksofonie szczecin

NAUKA GRY NA SAKSOFONIE

Saksofon to jeden z najczęściej wybieranych instrumentów do nauki. Jego charakterystyczna barwa dźwięku kojarzy się z muzyką jazzową, bluesem, i big-bandami. Dużym atutem instrumentu jest jego wszechstronność i możliwość gry w różnorodnych zespołach muzycznych jak i występowanie solowe. Oferujemy naukę gry na saksofonie altowym, tenorowym, sopranowym. Naukę można rozpocząć w każdym momencie i w każdym stopniu zaawansowania. Nauczyciel dopasuje repertuar oraz sposób pracy, tak aby lekcje przebiegały ciekawie i inspirująco.

LEKCJE GRY NA SAKSOFONIE DZIECI I MŁODZIEŻ

indywidualne

lekcja 45 minut

od 7 lat

Saksofon to instrument wybierany przez dzieci ze względu na muzykę którą najczęściej się na nim wykonuje. Nasi uczniowie po opanowaniu pierwszych najważniejszych umiejętności – zadęcia, uczą się gry z nut, oraz doskonalą swoją technikę gry w zespole (z nauczycielem i akompaniatorem). Artyz to szkoła, w której naukę można rozpocząć w każdym wieku i w dowolnym momencie roku, dlatego zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym. Podopiecznym stawiającym pierwsze kroki w nauce gry na saksofonie w prosty sposób okryjemy techniki gry i pomożemy zrozumieć jak efektywnie się uczyć w domu.

Na zajęciach poruszane są zagadnienia z zakresu: budowy instrumentu, notacji muzycznej, odczytywania tekstu muzycznego i zastosowanie jej w praktyce, prawidłowego ułożenia aparatu gry, świadomości prawidłowego wydobycia dźwięku, nauki szybkiego samodzielnego uczenia się utworów. Wszystkie wyżej wymienione zagadnienia dostosowane są do wieku, potrzeb, zainteresowań ucznia.

LEKCJE GRY NA SAKSOFONIE DOROŚLI

indywidualne

lekcja 45-60 min

18+ lat

Czy osoby dorosłe mogą osiągać dobre efekty nauki? Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych kursantów. Odpowiedź jest oczywista – tak, dorośli mogą osiągać znaczące postępy i dobrze grac na saksofonie. Z racji wieku praca jest bardziej celowa, a zagadnienia szybko opanowywane przez uczniów. Na zajęciach poruszamy kwestię samodzielnego ćwiczenia z wyodrębnieniem technik szybkiego uczenia się co dodatkowo pozwala na osiąganie postępów w domowych ćwiczeniach. Na pierwszym spotkaniu określimy stopień zaawansowania i kierunek nauki. Do Państwa dyspozycji pozostaje wybór gatunku wykonywanych utworów. Może to być muzyka klasyczna, rozrywkowa lub filmowa. Lekcje ustalane są indywidualnie z nauczycielem, tak aby nie kolidowały z Państwa obowiązkami. Jesteśmy do dyspozycji od wczesnych godzin porannych, aż po późny wieczór.

Na zajęciach poruszane są zagadnienia z zakresu: budowy instrumentu, notacji muzycznej, odczytywania tekstu muzycznego i zastosowanie jej w praktyce, prawidłowego ułożenia aparatu gry, świadomości prawidłowego wydobycia dźwięku, nauki szybkiego samodzielnego uczenia się utworów oraz podstaw z zakresu wiedzy o muzyce, historii muzyki, teorii muzyki, itp. Wszystkie wyżej wymienione zagadnienia dostosowane są do potrzeb, zainteresowań i oczekiwań klienta.

NIEPOWTARZALNA SZKOŁA

  • rekrutacja przez cały rok
  • brak ograniczeń wiekowych
  • indywidualne podejście do każdego ucznia
  • nowoczesne standardy nauczania
  • młoda, rzetelna kadra
  • komfortowe warunki do nauki
  • stałe terminy lekcji
  • możliwość odrabiania lekcji
  • darmowa, niezobowiązująca pierwsza lekcja
  • brytyjskie egzaminy muzyczne

NAUCZYCIELE

INSTRUMENTARIUM

Aby nauka przebiegała płynnie naszym klientom umożliwiamy wypożyczenie instrumentu na okres trwania umowy jak i skorzystanie z sali ćwiczeń poza godzinami zajęć.

TERMINY LEKCJI

Stały termin i godzina zajęć ustalane są podczas podpisania umowy. Prowadzimy lekcje 30 minutowe dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz 45 min i 60 minutowe dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się każdego dnia, od poniedziałku do piątku w godzinach od godz 8.00-22.00 oraz w soboty 8.00-15.00 w miarę dyspozycyjności nauczycieli. Siatka zajęć grupowych ustalana jest na początku roku szkolnego.

Dokładamy wszelkich starań, aby rodzeństwo i rodziny, które uczą się w naszej szkole, miały zajęcia równolegle w tym samym czasie u różnych nauczycieli.

CERTYFIKAT ABRSM

Od 2013 roku szkoła umożliwia swoim uczniom przystąpienie do egzaminów muzycznych Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM). Zdanie egzaminu opatrzone jest certyfikatem muzycznym rozpoznawalnym na całym świecie. Egzaminy odbywają się raz w roku w siedzibie szkoły w wyznaczonym terminie (czerwiec) przez komisję z Londynu. Stamtąd też przylatuje egzaminator przeprowadzający przesłuchanie które odbywa się w towarzystwie tłumacza.

Do egzaminu uczniowie przygotowują się każdego roku. Swoją chęć przystąpienia wspólnie z nauczycielem należy zgłosić do końca września.

CENNIK ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH

Indywidualne lekcje 30 minutowe dedykowane są dzieciom w wieku 4-6 lat.

1 x 30 minut tygodniowo

185 zł miesięcznie

2 x 30 minut tygodniowo

370 zł 350 zł miesięcznie

Indywidualne lekcje 45 minutowe dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i osób dorosłych.

1 x 45 minut tygodniowo

249 zł miesięcznie

2 x 45 minut tygodniowo

498 zł 469 zł miesięcznie

Możliwe są również lekcje 60 minutowe na specjalne życzenie klienta.

1 x 60 minut tygodniowo

340 zł miesięcznie

2 x 60 minut tygodniowo

680 zł 650 zł miesięcznie

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje lekcja próbna?

Lekcja próbna jest całkowicie darmowa, trwa 30 minut

Jakie zobowiązania niesie za sobą udział w lekcji próbnej?

Lekcja próbna jest konfrontacją Państwa oczekiwań z naszą ofertą nie noszącą ze sobą żadnych zobowiązań. Po lekcji przedstawimy ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania.

Czy muszę mieć swój instrument?

Nie, szkoła dysponuje saksofonami na miejscu. Umożliwiamy także wypożyczenie lub zakup instrumentu.

Czy dojeżdżacie do domu klienta?

Nie, lekcje odbywają się wyłącznie w szkole. W domu uczniowie praktykują zdobyte w szkole umiejętności. Taki model pracy sprawdza się najbardziej i jest przez nas zalecany.

Czy jest podpisywana umowa, jakie są jej szczegóły?

Proponujemy podpisanie umowy, posiada ona miesięczny okres wypowiedzenia. Szczegóły umowy omawiamy na miejscu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Śpiew

Śpiew

Rytmika

Rytmika

Gitara

Gitara

Teroria

Teroria

Perkusja

Perkusja

Musical

Musical

Skrzypce

Skrzypce

Strojenie pianin

Strojenie pianin

ZGŁOSZENIE NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Wypełnij zgłoszenie a my skontaktujemy się w najszybciej jak to możliwe aby umówić dogodny termin lekcji próbnej.

Zapisy w naszej szkole trwają przez cały rok.

Twoje imię*

Telefon*

Imię ucznia*

przedział wiekowy ucznia*

wybierz interesujący przedmiot/-y zajęć indywidualnych