Nauka gry na trąbce szczecin

NAUKA GRY NA TRĄBCE

Wszyscy znamy postać znakomitego wirtuoza trąbki Luisa Armstronga. Melodie które wychodziły spod jego palców były inspiracją dla wielu osób do rozpoczęcia nauki gry na tym instrumencie. Nic dziwnego, że przez to instrument ten kojarzy się nam głównie z muzyką jazzową. Na trąbce z powodzeniem można też grać szereg utworów z innego gatunku np. muzyki klasycznej, czy rozrywkowej. W Artyz uczymy od podstaw oraz istnieje możliwość kontynuowania swojej edukacji. Zapraszamy wszystkich chętnych od 7 roku życia.

LEKCJE GRY NA TRĄBCE DZIECI I MŁODZIEŻ

indywidualne

lekcja 30-45 min

od 7 lat

W Artyz wiemy jak ważna jest relacja między uczniem, a nauczycielem. Utrzymanie autorytetu, a także nawiązanie przyjaźni sprzyja lepszej nauce i chęci zdobywania nowych umiejętności. Dlatego nasze lekcje prowadzone są w trybie indywidualnym. Dzięki miłej atmosferze ewentualna krytyka zarówno ta pozytywna jak i negatywna zostaje lepiej odebrana i napędza ucznia do doskonalenia warsztatu. Na pierwszej darmowej lekcji nauczyciel sprawdzi predyspozycje ucznia i przedstawi plan edukacji na najbliższy czas. Naukę rozpoczynamy od zadęcia i ćwiczeń oddechowych. Prawidłowe ułożenie ust i języka gwarantuje sukces w wydobyciu dźwięku na tym instrumencie.

Nasi podopieczni poprzez lekcje gry w znaczący sposób rozwinęli w w sobie takie cechy jak: pomysłowość i kreatywność, stali się bardziej ambitni i konsekwentni w działaniu, poprawili swoją pamięć oraz nauczyli się szacunku do pracy. Dzięki możliwości występowania na koncertach dzieci mają nieskrępowaną możliwość do wyrażania swoich emocji, swobodnego dzielenia się swoimi przeżyciami oraz mogą uczyć się walczyć z tremą. Wygłuszone sale powodują, że nasi podopieczni w najlepszy sposób mogą kształtować swoją estetykę wykonawczą i muzyczną. Dla dzieci i młodzieży, które poznały już podstawy gry na trąbce zachęcamy do pracy z akompaniatorem.

LEKCJE GRY NA TRĄBCE DOROŚLI

indywidualne

lekcja 45 minut

od 7 lat

Szkoła Muzyki Artyz jest jedną z niewielu placówek, które równie chętnie pomagają poznać tajniki gry na trąbce osobom dorosłym. Popularność i chęć nauki gry na tym instrumencie wśród dorosłych wciąż rośnie. Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Nasi nauczyciele dla każdego z Państwa ułożą indywidualną propozycję zajęć i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, aby rozwiać ewentualne wątpliwości. Na zajęciach uczymy się prawidłowego zadęcia i wszystkich niezbędnych umiejętność technicznych oraz poszerzamy swoja wiedzę z zakresu notacji muzycznej, w późniejszym czasie pracy z akompaniatorem i gry zespołowej.

Na zajęciach poruszamy także kwestię samodzielnego ćwiczenia z wyodrębnieniem technik szybkiego uczenia się. Z racji specyfiki instrumentu umożliwiamy naszym klientom korzystanie z sali ćwiczeń poza godzinami zajęć. Wszystkie wyżej wymienione kwestie dostosowane są do potrzeb, zainteresowań i oczekiwań klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i potrzeby. Serdecznie zapraszamy na darmową lekcję próbną.

NIEPOWTARZALNA SZKOŁA

  • rekrutacja przez cały rok
  • brak ograniczeń wiekowych
  • indywidualne podejście do każdego ucznia
  • nowoczesne standardy nauczania
  • młoda, rzetelna kadra
  • komfortowe warunki do nauki
  • stałe terminy lekcji
  • możliwość odrabiania lekcji
  • darmowa, niezobowiązująca pierwsza lekcja
  • brytyjskie egzaminy muzyczne

NAUCZYCIELE

INSTRUMENTARIUM

Pierwsze lekcje gry na trąbce nie wymagają posiadania instrumentu ponieważ uczymy się zadęcia. Kiedy nauczyciel zasugeruje, że instrument jest potrzebny szkoła oferuje wynajem lub chętnie pomoże w zakupie odpowiedniej trąbki do nauki.

TERMINY LEKCJI

Stały termin i godzina zajęć ustalane są podczas podpisania umowy. Prowadzimy lekcje 30 minutowe dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz 45 min i 60 minutowe dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się każdego dnia, od poniedziałku do piątku w godzinach od godz 8.00-22.00 oraz w soboty 8.00-15.00 w miarę dyspozycyjności nauczycieli. Siatka zajęć grupowych ustalana jest na początku roku szkolnego.

Dokładamy wszelkich starań, aby rodzeństwo i rodziny, które uczą się w naszej szkole, miały zajęcia równolegle w tym samym czasie u różnych nauczycieli.

CERTYFIKAT ABRSM

Od 2013 roku szkoła umożliwia swoim uczniom przystąpienie do egzaminów muzycznych Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM). Zdanie egzaminu opatrzone jest certyfikatem muzycznym rozpoznawalnym na całym świecie. Egzaminy odbywają się raz w roku w siedzibie szkoły w wyznaczonym terminie (czerwiec) przez komisję z Londynu. Stamtąd też przylatuje egzaminator przeprowadzający przesłuchanie które odbywa się w towarzystwie tłumacza.

Do egzaminu uczniowie przygotowują się każdego roku. Swoją chęć przystąpienia wspólnie z nauczycielem należy zgłosić do końca września.

CENNIK ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH

Indywidualne lekcje 30 minutowe dedykowane są dzieciom w wieku 4-6 lat.

1 x 30 minut tygodniowo

185 zł miesięcznie

2 x 30 minut tygodniowo

370 zł 350 zł miesięcznie

Indywidualne lekcje 45 minutowe dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i osób dorosłych.

1 x 45 minut tygodniowo

249 zł miesięcznie

2 x 45 minut tygodniowo

498 zł 469 zł miesięcznie

Możliwe są również lekcje 60 minutowe na specjalne życzenie klienta.

1 x 60 minut tygodniowo

340 zł miesięcznie

2 x 60 minut tygodniowo

680 zł 650 zł miesięcznie

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Śpiew

Śpiew

Rytmika

Rytmika

Gitara

Gitara

Teroria

Teroria

Perkusja

Perkusja

Musical

Musical

Skrzypce

Skrzypce

Strojenie pianin

Strojenie pianin

ZGŁOSZENIE NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Wypełnij zgłoszenie a my skontaktujemy się w najszybciej jak to możliwe aby umówić dogodny termin lekcji próbnej.

Zapisy w naszej szkole trwają przez cały rok.

Twoje imię*

Telefon*

Imię ucznia*

przedział wiekowy ucznia*

wybierz interesujący przedmiot/-y zajęć indywidualnych

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje lekcja próbna?

Lekcja próbna jest całkowicie darmowa, trwa 30 minut

Jakie zobowiązania niesie za sobą udział w lekcji próbnej?

Lekcja próbna jest konfrontacją Państwa oczekiwań z naszą ofertą nie noszącą ze sobą żadnych zobowiązań. Po lekcji przedstawimy ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania.

Czy muszę mieć swój instrument?

Nie, dysponujemy wszystkimi instrumentami na miejscu.

Czy dojeżdżacie do domu klienta?

Nie, lekcje odbywają się wyłącznie w szkole. W domu uczniowie praktykują zdobyte w szkole umiejętności. Taki model pracy sprawdza się najbardziej i jest przez nas zalecany.

Czy jest podpisywana umowa, jakie są jej szczegóły?

Proponujemy podpisanie umowy, posiada ona miesięczny okres wypowiedzenia. Szczegóły umowy omawiamy na miejscu.