Nauka gry na wiolonczeli szczecin

NAUKA GRY NA WIOLONCZELI

Wiolonczela to bez wątpienia jeden z najpiękniej brzmiących instrumentów. Ten niedoceniany instrument jak żaden inny potrafi zaczarować słuchacza pięknem i ciepłem swojej barwy. Lekcje gry na wiolonczeli to znakomita forma muzykowania zarówno dla dzieci jaki i dorosłych ponieważ dostępne są różne rozmiary tego instrumentu. W naszej szkole uczymy od podstaw jak i możemy kontynuować wcześniej zaczętą naukę. Między innymi dzięki stałym terminom zajęć i komfortowym warunkom do nauki oraz wykwalifikowanym nauczycielom zapewnimy Ci edukację na najwyższym możliwym poziomie.

LEKCJE GRY NA WIOLONCZELI DZIECI

indywidualne

lekcja 30 minut

od 7 lat

Lekcje gry na wiolonczeli prowadzone są w sposób jak najbardziej przystępny i ciekawy. Naszym celem jest rozbudzenie ciekawości u ucznia i chęci zdobywania i doskonalenia umiejętności gry na tym instrumencie. Nauka wiąże się jednak z koniecznością samodzielnych ćwiczeń w domu. Dlatego na lekcji nauczyciel skrupulatnie i dogłębnie tłumaczy każde z wprowadzanych zagadnień, tak aby uczeń z łatwością mógł samodzielnie powielać je w domu.

Rozpoczynając naukę gry na wiolonczeli dzieci nie tylko rozwijają słuch i umuzykalniają się, ale także rozwijają zdolności manualne, koordynację ruchową, uczą się precyzji ruchu. Ponadto gra na bardzo dobry wpływ na poprawę koncentracji, pomaga ćwiczyć pamięć, uczy systematyczności i kształtuję silną wolę. potrzeb. Na zajęciach uczeń poznaje technikę gry, zapis nutowy, który uczy się samodzielnie prawidłowo realizować. Dla uczniów którzy opanowali już podstawy gry, za dodatkową opłatą umożliwiamy lekcje z akompaniatorem.

LEKCJE GRY NA WIOLONCZELI MŁODZIEŻ I DOROŚLI

indywidualne

lekcja 45 minut

18+ lat

Tak jak w przypadku każdego instrumentu na którym uczymy w szkole, staramy się aby nauka przebiegała zgodnie z sugestią i oczekiwaniami ucznia. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby móc połączyć nasze wspólne cele, czyli jakość z hobby. Nadrzędnym celem nauki jest podtrzymywanie i pielęgnowanie pasji do gry na wiolonczeli oraz rozwój muzyczny każdego ucznia.

Na zajęciach poruszamy kwestię samodzielnego ćwiczenia z wyodrębnieniem technik szybkiego uczenia się. Tematyka lekcji porusza zagadnienia z zakresu: budowy instrumentu, notacji muzycznej, odczytywania tekstu muzycznego i zastosowanie jej w praktyce, prawidłowego ułożenia aparatu gry, świadomości prawidłowego wydobycia dźwięku, nauki szybkiego samodzielnego uczenia się utworów oraz podstaw z zakresu wiedzy o muzyce, historii muzyki, teorii muzyki, itp. Wszystkie wyżej wymienione kwestie dostosowane są do potrzeb, zainteresowań i oczekiwań ucznia.

NIEPOWTARZALNA SZKOŁA

  • rekrutacja przez cały rok
  • brak ograniczeń wiekowych
  • indywidualne podejście do każdego ucznia
  • nowoczesne standardy nauczania
  • młoda, rzetelna kadra
  • komfortowe warunki do nauki
  • stałe terminy lekcji
  • możliwość odrabiania lekcji
  • darmowa, niezobowiązująca pierwsza lekcja
  • brytyjskie egzaminy muzyczne

NAUCZYCIELE

INSTRUMENTARIUM

W trosce o swoich uczniów szkoła umożliwia wypożyczenie lub zakupienie instrumentu. Każdy z nich jest starannie konserwowany i wybierany do nauki tak, aby mógł jak najdłużej posłużyć grającemu.

TERMINY LEKCJI

Stały termin i godzina zajęć ustalane są podczas podpisania umowy. Prowadzimy lekcje 30 minutowe dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz 45 min i 60 minutowe dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się każdego dnia, od poniedziałku do piątku w godzinach od godz 8.00-22.00 oraz w soboty 8.00-15.00 w miarę dyspozycyjności nauczycieli. Siatka zajęć grupowych ustalana jest na początku roku szkolnego.

Dokładamy wszelkich starań, aby rodzeństwo i rodziny, które uczą się w naszej szkole, miały zajęcia równolegle w tym samym czasie u różnych nauczycieli.

CERTYFIKAT ABRSM

Od 2013 roku szkoła umożliwia swoim uczniom przystąpienie do egzaminów muzycznych Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM). Zdanie egzaminu opatrzone jest certyfikatem muzycznym rozpoznawalnym na całym świecie. Egzaminy odbywają się raz w roku w siedzibie szkoły w wyznaczonym terminie (czerwiec) przez komisję z Londynu. Stamtąd też przylatuje egzaminator przeprowadzający przesłuchanie które odbywa się w towarzystwie tłumacza.

Do egzaminu uczniowie przygotowują się każdego roku. Swoją chęć przystąpienia wspólnie z nauczycielem należy zgłosić do końca września.

CENNIK ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH

Indywidualne lekcje 30 minutowe dedykowane są dzieciom w wieku 4-6 lat.

1 x 30 minut tygodniowo

185 zł miesięcznie

2 x 30 minut tygodniowo

370 zł 350 zł miesięcznie

Indywidualne lekcje 45 minutowe dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i osób dorosłych.

1 x 45 minut tygodniowo

249 zł miesięcznie

2 x 45 minut tygodniowo

498 zł 469 zł miesięcznie

Możliwe są również lekcje 60 minutowe na specjalne życzenie klienta.

1 x 60 minut tygodniowo

340 zł miesięcznie

2 x 60 minut tygodniowo

680 zł 650 zł miesięcznie

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje lekcja próbna?

Lekcja próbna jest całkowicie darmowa, trwa 30 minut

Jakie zobowiązania niesie za sobą udział w lekcji próbnej?

Lekcja próbna jest konfrontacją Państwa oczekiwań z naszą ofertą nie noszącą ze sobą żadnych zobowiązań. Po lekcji przedstawimy ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania.

Czy muszę mieć swój instrument?

Szkoła Muzyki Artyz dysponuje instrumentem na miejscu, jednak dla uzyskania oczekiwanych rezultatów posiadanie wiolonczeli jest niezbędne. Szkoła wypożycza lub pomaga przy zakupie instrumentu.

Czy dojeżdżacie do domu klienta?

Nie, lekcje odbywają się wyłącznie w szkole. W domu uczniowie praktykują zdobyte w szkole umiejętności. Taki model pracy sprawdza się najbardziej i jest przez nas zalecany.

Czy jest podpisywana umowa, jakie są jej szczegóły?

Proponujemy podpisanie umowy, posiada ona miesięczny okres wypowiedzenia. Szczegóły umowy omawiamy na miejscu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Śpiew

Śpiew

Rytmika

Rytmika

Gitara

Gitara

Teroria

Teroria

Perkusja

Perkusja

Musical

Musical

Skrzypce

Skrzypce

ZGŁOSZENIE NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Wypełnij zgłoszenie a my skontaktujemy się w najszybciej jak to możliwe aby umówić dogodny termin lekcji próbnej.

Zapisy w naszej szkole trwają przez cały rok.

Twoje imię*

Telefon*

Imię ucznia*

przedział wiekowy ucznia*

wybierz interesujący przedmiot/-y zajęć indywidualnych